معاینه حضوری و مشاوره رایگان

صدمات و یا مشکلاتی که به علت حوادث گوناگون رخ می دهد مانند نابینایی به صورت مادرزادی و یا سرطان که به علت آن یک یا هردو چشم را فرد از دست می دهد ممکن است زندگی هر فردی را تحت تاثیر قرار دهد.اما این نکته مهم باید مورد توجه قرار گیرد که عدم وجود چشم لزوما به معنای عدم زیبایی نمی باشد.


امروزه با توجه به پیشرفت های بسیاری که در زمینه ساخت ایمپلنت های چشمی به وجود آمده است می توان در اکثر موارد از منظر زیبایی با استفاده از این روش نتایج بسیار ایده آل و مناسبی حاصل شود.


پس از تصمیم گیری جهت انجام این روش توسط فرد ، می توان با درخواست ملاقات حضوری و مراجعه به کلینیک نگاه آی برای حاصل شدن بهترین نتیجه و همچنین بررسی های لازم توسط پزشک متخصص ظاهر و زیبایی خود را مجددا به دست بیاورید.


معاینه حضوری جهت بررسی پارامتر های مختلف از جمله سن و یا مشخصات ظاهری ، میزان بینایی فرد و همچنین نوع تخلیه چشم ، افتادگی پلک ، میزان حرکت ماهیچه های اطراف حدقه چشم و... صورت خواهد گرفت و در آخر تصمیم گیری نهایی جهت استفاده از پروتز چشم انجام خواهد گرفت.


این جلسه با حضور جراح متخصص دکتر نصر اصفهانی و همچنین آکولاریس کلینیک انجام خواهد شد و مشاوره های لازم برای انجام مراحل پروتز چشم در این جلسه مشاوره که رایگان می باشد صورت خواهد گرفت.


با انجام این مشاوره تمامی ابهامات و سوالات بر طرف گشته و آگاهی های لازم به بیمار داده می شود تا با کلیات روند آشنا و سپس نسبت به انجام این روش در صورت نیاز اقدام نماید.